Letnie smaki w Złotych Tarasach

0
206

Nowa kampania Złotych Tarasów zachęca do odwiedzania restauracji znajdujących się w centrum handlowym oraz sklepów ze sprzętem kuchennym. Promocyjna oferta najemców, w połączeniu z atrakcyjnymi nagrodami do odebrania za punkty, okazała się strzałem w dziesiątkę. Wielu klientów wraca do Złotych Tarasów, dzięki silnej komunikacji prowadzonej w Internecie oraz za pośrednictwem aplikacji mobilnej. Letnie smaki to projekt przeznaczony również dla osób lubiących gotować w domu, które mogą skorzystać z oferty takich sklepów jak Le Creuset, Homla, czy Tian Fun.

Wszystkie wspomniane promocje, zebrane są w aplikacji mobilnej Złotych Tarasów, a jej użytkownicy mogą cieszyć się z rabatów sięgających nawet 50%. Warto podkreślić, że promocje restauracji i specjalna oferta sklepów, to nie wszystko. Jak zawsze uczestnicy aplikacji i programu lojalnościowego, mogą wymienić punkty zebrane za zakupy na bardzo atrakcyjne nagrody.

Przez najbliższe dwa tygodnie klienci Złotych Tarasów mogą odebrać takie produkty, jak roboty kuchenne marki Bosch, ekspresy do kawy i opiekacze DeLonghi, wyciskarki do owoców i blendery Tefal, mikrofalówki Whirpool, parowary Philips, naczynia Le Creuset oraz zestawy noży od Homla.

„Letnie smaki” jest kolejną kampanią, w której Złote Tarasy stosują nową strategię. Centrum skupia się na dobrze profilowanej komunikacji online, angażującej zarówno najemców, jak i klientów. Efekty są obiecujące i przekładają się na znaczący wzrost liczby nowych użytkowników aplikacji i programu lojalnościowego.

Od maja, do programu lojalnościowego przystąpiło blisko 1000 nowych użytkowników. Co ważne, średnia wartość rejestrowanego rachunku to ponad 400 zł. Wartość odebranych nagród, przez uczestników programu i użytkowników aplikacji, przekroczyła 35 tys. zł.

W akcji „Letnie smaki” można skorzystać z ofert promocyjnych następujących partnerów:

  • Blikle – rabat 20% na cały asortyment
  • North Fish – rabat 20% na cały asortyment
  • Hard Rock Cafe – rabat 10% na wszystkie dania w restauracji oraz produkty w Rock Shopie
  • Max Premium Burgers – rabat 10% na cały asortyment
  • Pijalnia E.Wedel – wybrane produkty w “dwupaku” taniej
  • TIAN FUN – druga herbata gratis
  • Berlin Doner Kebab – rabat 20% na cały asortyment

Złote Tarasy są jednym z najbardziej popularnych miejsc na kawę i deser, biznesowy lunch lub brunch. Tylko tu klienci znajdą kultowy, bo pierwszy w Polsce, lokal Hard Rock Cafe oraz McDonalds w nowym koncepcie i niedawno otwarty Max Premium Burgers.