Burgery na PizzaPortal.pl – gdzie najlepsze w mieście? Ranking Jemy w Łodzi

0
87
Ranking burgerów

Serwuje je niemal każda knajpa. Bułka z wołowiną i surówkami – na pozór nic trudnego, a jednak nie każdy lokal potrafi przyrządzić ją tak, by chciało się zjeść drugi raz. Jemy w Łodzi przetestował losowo wybrane łódzkie restauracje dostępne na PizzaPortal.pl, oferujące burgery z dostawą do domu. Które wypadły najlepiej?

Ekspertki Jemy w Łodzi w tworzeniu rankingu najdoskonalszych łódzkich burgerów z dowozem brały pod uwagę kilka elementów: smak, dobór dodatków, sposób zapakowania oraz to, jak jedzenie znosi transport.

Trzecie miejsce wśród najlepszych dostępnych na PizzaPortal.pl knajp serwujących soczyste burgery według Jemy w Łodzi zajęła Pizzeria Toskania. Włoski akcent – burgery w focacci z czarnuszką własnego wypieku – okazał się bardzo ciekawą propozycją. Na drugiej pozycji uplasował się Bobby Burger. „Zamówiłyśmy burgera Classic w bułce z sezamem oraz burgera Mago Onion w bułce brioche, z kotletem wołowym, krążkami cebulowymi, bekonem, sałatą pomidorem, ogórkiem konserwowym, serem american i sosem mango mayo. Obawiałyśmy się, że ta ilość składników nie sprawdzi się w dostawie, ale nic bardziej mylnego i jest to chyba głównie zaleta świetnej bułki brioche, która nie nasiąka tak mocno sosami i sokami z warzyw”, oceniają Agata Zarębska i Izabella Borowska z Jemy w Łodzi. Bobby Burger dostał też plusa za mnóstwo możliwości personalizowania zamówienia.

Do wyboru jest aż 5 rodzajów bułek (w tym bezglutenowa) i 5 rodzajów kotleta

W teście najlepiej wypadł Jerry’s Burger. Tytuł zwycięzcy przypadł temu lokalowi nie tylko za idealnie wysmażone kotlety, puszyste bułki i świetnie dobrane dodatki, ale też za opakowanie na czas transportu. Burgery były zawinięte w grubą folię aluminiową i włożone w tekturowe pudełka, dzięki czemu dojechały gorące i zachowały kształt.