Czosnek chilli w oleju OLE! – kuchnia pełna temperamentu

0
125
Czosnek chilli

Czosnek znany jest człowiekowi od tysięcy lat. Jako jedno z najstarszych warzyw, posiada kilkaset odmian. Należy do przypraw uniwersalnych dla wielu smakoszy to kulinarny „must have”  wykorzystywany do wielu różnych potraw. Nawet drobno posiekany nie traci swoich właściwości i wyjątkowego smaku.

Połączenie czosnku i chilli w oleju wzburzy krew w żyłach i rozpali podniebienie niejednego smakosza. Pikantny smak, wyrazisty kolor – taki jest właśnie czosnek chili w oleju OLE! To dodatek, który nada wyrazistego charakteru każdej potrawie w tym także daniom z wołowiny czy jagnięciny. Doskonale sprawdza się także w zupach. Każdy miłośnik kulinarnych eksperymentów ma go zapewne na liście niezbędnych dodatków, które służą podkreśleniu smaku zarówno dań mięsnych, rybnych jak
i zapiekanek oraz sałatek.

Czosnek chilli w oleju OLE!

to bez wątpienia jedna z pikantniejszych propozycji marki OLE!. Przypadnie do gustu wszystkim, którzy cenią niebanalne zestawienia smaków. Nie powinno go również zabraknąć na imprezie, jako jeden z elementów przygotowywanych przekąsek np. koreczków.

Sprawdź pozostałe propozycje marki OLE! i… daj się zaskoczyć niebanalnym smakiem!