Juice bar Frankie’s w podcieniach CBF „Nowy Świat” już otwarty!

0
67
Juice bar Frankie’s

W warszawskim kompleksie Centrum Bankowo-Finansowego „Nowy Świat”, zlokalizowanym tuż przy Rondzie de Gaulle’a, otwarto kolejny atrakcyjny koncept gastronomiczny. Do popularnego wśród mieszkańców stolicy lokalu Cuda na Kiju, umiejscowionego w przeszklonych podcieniach budynku, dołączyła sokarnia – Frankie’s, która zagospodarowała 188 m kw. w charakterystycznym „kubiku” od strony biurowca Nowy Świat 2.0.

Frankie’s to koncept gastronomiczny wywodzący się ze Skandynawii, skupiający się na promowaniu zdrowego stylu życia i odżywiania. Specjalnością lokalu są świeżo blendowane soki oraz koktajle owocowe. W menu Frankie’s miłośnicy zdrowego odżywiania znajdą także koktajle z rzadkimi dodatkami takimi, jak: owoce acai, jagody goji, guarana czy woda kokosowa. Dla swoich klientów zespół Frankie’s przygotował także szeroki wybór świeżo krojonych sałatek oraz kanapek, pełnych składników odżywczych i nie posiadających żadnych konserwantów.

Frankie’s to zdecydowanie więcej niż tradycyjna sokarnia

To wyjątkowe miejsce, charakteryzujące się nowoczesnym, miejskim designem, który doskonale podkreślają unikatowe przeszklone przestrzenie „kubików” umiejscowionych w podcieniach Centrum Bankowo-Finansowego „Nowy Świat”. Oprócz lokalu przy ul. Nowy Świat 6/12 w Warszawie, koncepty Frankie’s znaleźć można obecnie także w Krakowie, Olsztynie, Poznaniu i czterech punktach Wrocławia.

Centrum Bankowo-Finansowe „Nowy Świat” to siedmiokondygnacyjny, wielofunkcyjny budynek, zlokalizowany przy ul. Nowy Świat, jednej z najbardziej prestiżowych ulic w Polsce. W unikatowych przestrzeniach obiektu, łączącego nowoczesność z wyjątkową modernistyczną architekturą, znajdują się siedziby kluczowych instytucji administracji publicznej i renomowanych firm. Wśród marek, których salony mieszczą się w przestrzeniach kompleksu umiejscowionego w samym sercu stolicy wyróżnić można tak prestiżowe brandy, jak Ferrari, Villeroy & Boch czy Sotheby’s International Realty. Jednak Centrum Bankowo-Finansowe „Nowy Świat” to nie tylko miejsce, w którym znajdują się najbardziej renomowane marki, to przede wszystkim unikatowa przestrzeń dostępna dla wszystkich mieszkańców Warszawy. W obrębie kompleksu realizowane są liczne inicjatywy kulturalne, koncerty, wernisaże czy pokazy mody. Przez całe lato, w każdy niedzielne wieczory, na zabytkowym dziedzińcu obiektu odbywają się pokazy kina letniego w ramach cyklu „Muzyczno-filmowe lato na dziedzińcu”, organizowanego przez Kino KC.