Kuchnia z widokiem na nowoczesność

0
84
Kuchnia z widokiem

Dzisiejsza kuchnia jest wielofunkcyjnym miejscem, szczególnie gdy ulokowana jest w strefie reprezentacyjnej domu lub mieszkania. Jako część salonu musi być zaprojektowana niezwykle starannie, z zastosowaniem sprytnych rozwiązań. Tu nie ma miejsca na funkcjonalny i estetyczny przypadek. Wielofunkcyjne urządzenia spotykają się z wysoko gatunkowymi materiałami. Tworzą efektowny kombajn funkcji, które zamieniają zwykłe gotowanie w kulinarną przygodę.

I tu pojawiają się niezawodne rozwiązania Franke

Wielozadaniowe zlewozmywaki, baterie, płyty, okapy i piekarniki pomagają racjonalnie zagospodarować przestrzeń. To dzięki nim serce domu bije bez zakłóceń i w komfortowym rytmie. A także cieszy oczy mieszkańców i ich gości – tych fizycznych i wirtualnych, z którymi rozmawiamy przez popularne komunikatory. Pięknie zaaranżowana kuchnia to także miejsce, w którym często się fotografujemy, dzieląc się zdjęciami w social mediach.

Dziś wszystko musi być „instagram friendly”, mieszkania także

W kuchni również często pracujemy z laptopem, czytamy, prowadzimy przedłużone konwersacje przy dobrym winie. Ale to nie wszystko – dzieci lubią tu odrabiać lekcje, a te utalentowane kulinarnie pichcą marząc o wygranej w MasterChef. Dlatego w kuchni wszystko musi być na swoim miejscu – dostępne, proste w użyciu, estetyczne i łatwe do utrzymania w czystości. Aranżując tę przestrzeń warto sięgnąć po modele z jednej linii, tej która najlepiej pasuje do naszego stylu życia. A taką znajdziemy w ofercie Franke, która jest przygotowana pod oczekiwania różnego rodzaju użytkowników. www.franke.pl/ks