Otwarcie zielonego patio w centrum Wrocławia

0
89
Patio we Wrocławiu

Dodatkowo relaks na hamaku i strefa kulinarna m.in. z sezonowymi tapasami. Już 9 czerwca otwarcie patio w OVO Wrocław. Wydarzenie zapoczątkuje cykl piątkowych wieczorów z muzyką na żywo. Wstęp wolny.

Wewnętrzny dziedziniec w kompleksie OVO Wrocław przypomina kameralny rynek. Klimat tworzą m.in. restauracje i kawiarnie, a także zieleń, wkomponowana w architekturę budynku. Patio jest zaciszne, choć położone w centrum Wrocławia. Oficjalne otwarcie już 9 czerwca, w piątek, o godz. 17.00. Z tej okazji na wrocławian czekają różnego rodzaju atrakcje. Na tarasie OVO Bar & Restaurant ustawione zostaną m.in. stoliki i hamak.

– To nasz pomysł na Piątkowy Chillout, na który zapraszamy każdego tygodnia. Oprócz strefy wypoczynku nasi goście skorzystają z tapasów i koktajli, jak co piątek, ze zniżką 50%. Poznają również menu naszej restauracji w nowej, letniej odsłonie – mówi Matthias Herd, dyrektor wrocławskiego hotelu sieci DoubleTree by Hilton, przy którym działa OVO Bar & Restaurant.

Dodatkowo będzie również plenerowy bar z szampanem, lane piwo od Browaru Stu Mostów, lody rzemieślnicze, strefa jogi Holmes Place, mobilny punkt z kawą Etno Cafe oraz inne atrakcje przygotowane m.in. przez modern grill Campo i Kandra SPA.

O godz. 20.00 rozpocznie się koncert premierowy wrocławskiego zespołu Groove Lab, który łączy brzmienia nowoczesne z elementami muzyki house, nu jazz i funk’n swing oraz elektroniki. Wokalistka Paulina Gołębiowska jest m.in. laureatką muzycznego show Programu Drugiego Telewizji Polskiej pod tytułem „Bitwa na głosy” w drużynie Urszuli Dudziak. Na gitarze zagra Vojto Monteur, który przez wiele lat współtworzył zespół Miloopa. Groove Lab to także Rober Jarmużek – instrumenty klawiszowe, Michał Bocek – perkusja oraz Jakub Olejnik – kontrabasista, gitarzysta basowy, na co dzień  współpracujący zarówno z artystami z Polski jak i zagranicy. Obecnie rozwija własny zespół – trio The Simple Path. Wstęp na koncert jest bezpłatny.

Wydarzenie otworzy sezon letni na patio OVO Wrocław

 Planujemy podobne atrakcje na każdy piątkowy wieczór. Dodatkowo przewidujemy wykorzystanie patio pod kątem innych kulturalnych wydarzeń. Na pewno nie zabraknie atrakcji zachęcających do spędzenia czasu w atmosferze relaksu, pod gołym niebem, w samym sercu miasta – mówi Matthias Herd.