PESTO CAFÉ – nowa, prawdziwie włoska rodzinna restauracja

0
200
Włoska restauracja

Kiedy dzieci są szczęśliwe, ich rodzice też są szczęśliwi – taka jest główna zasada PESTO CAFE. Nowa rodzinna restauracja na warszawskich Młocinach to miejsce stworzone w myślą o wspólnych wyjściach i pysznym jedzeniu. 

PESTO CAFÉ zna drogę do serca dziecka i jego rodziców

Dzieci są głównymi gośćmi restauracji – w pokojach dziecięcych dla maluchów w wieku do 7 lat przygotowane są zabawki, kolorowanki, dwupiętrowy dom, rozwijające plansze biznesowe, bajki i fascynujące gry. Dzieci w wieku 7-15 lat w oddzielnym pokoju gier mają do dyspozycji konsole Xbox i piłkarzyki.

Cała przestrzeń PESTO CAFÉ to duży plac zabaw. Stali goście są przyzwyczajeni do tego, że dzieci czują się tu swobodnie, a ich rodzice są zrelaksowani. Impreza dla najmłodszych rozpoczyna się tuż przy wejściu, gdy gospodyni wręcza każdemu z gości jasny balon. Dla dzieci przygotowywane są specjalne warsztaty gotowania, na których pod okiem szefa kuchni odbywają mistrzowską kulinarną lekcję. Maluchy poznają sekrety włoskiej kuchni, własnoręcznie lepiąc pierożki ravioli i dobierając dodatki do pizzy.

Atmosfera PESTO CAFÉ jest przytulna i pozytywna: jasne kolory, dużo światła, przestronne wnętrze urządzone z dbałością o szczegóły. Jest tu tak dobrze jak w domu, a czas płynie niezauważony, jak podczas wizyty u dobrych przyjaciół. A w razie konieczności rodzice maluchów mogą skorzystać z przestronnego pokoju dziecięcego, w którym mogą bezpiecznie zostawić swoje dziecko pod nadzorem doświadczonej niani i animatorki.

Do ich dyspozycji jest również oddzielny pokój dla mamy z dzieckiem

Szczególną uwagę zwraca się na menu dla dzieci. Potrawy dla dzieci są nie tylko smaczne, ale także atrakcyjne dla młodszych gości – na przykład pizza Tom Cat jest podobna do uśmiechniętego kotka. Na ważne wydarzenia stworzone jest specjalne menu bankietowe, z którego dania są dostępne w rozsądnych cenach i wygodne do zamówienia na świąteczny stół.

PESTO CAFÉ – popularne miejsce na rodzinne wakacje: urodziny dzieci, rocznice, rocznice, chrzciny. PESTO CAFÉ organizuje świąteczny stół, dekoracje i program rozrywkowy. Goście mogą świętować wakacje we wspólnym pokoju lub w oddzielnej sali bankietowej.

Menu PESTO CAFÉ to popularne autorskie dania kuchni włoskiej. Chrupiące bruschetty, przekąski i sałatki, risotto i ravioli, makaron i cienka włoska pizza. Gorące dania: udko z kaczki, pierś kurczaka na bakłażanie, sandacz z warzywami, łosoś na parze, a także burgery i dania z grilla. Desery: klasyczne włoskie tiramisu, pan-cat i delikatny sernik.

W dni powszednie od 10.00 do 13.00 w PESTO CAFE dostępne jest dodatkowe menu śniadaniowe. A od 15.00 do 17.00 – happy hours: dwa dania oferowane są w cenie jednego.

Zapraszamy małych i dorosłych gości! Pracujemy codziennie od 10:00 do 23:00 Czekamy na śniadanie, lunch lub kolację, spotkanie z przyjaciółmi, rodziną, kolegami, na rodzinne wakacje lub uroczystość!