Pierwszy juice bar w Bytomiu

0
91
Bar sokowy w Bytomiu

Największa galeria handlowa w Bytomiu stawia na zdrowie. Do oferty Agory Bytom dołączył nowy najemca – Na zdrowie FRESH.

Agora Bytom poszerzyła właśnie ofertę swojej strefy gastronomicznej

Do grona najemców największego centrum handlowego w Bytomiu dołączył bar serwujący soki i koktajle na bazie świeżo wyciskanych owoców i warzyw. Na zdrowie FRESH to jedna z największych w Polsce sieci juice barów. Oferowane są w nim nie tylko smaczne soki oraz koktajle, ale również pożywne tortille, granole oraz lunch boxy. Na Zdrowie FRESH codziennie dostarcza do swoich barów świeże produkty w większości pochodzące z upraw ekologicznych. W ofercie znajdują się również posiłki i napoje dla matek w ciąży, dzieci oraz osób uprawiających sport. Juice bar jest zlokalizowany na poziomie +2.

– Na zdrowie FRESH bardzo dobrze uzupełnia naszą ofertę gastronomiczną i wpisuje się w filozofię zdrowego i zbilansowanego żywienia. Klienci Agory Bytom mogą wybierać teraz wśród bogatej oferty zdrowych soków i koktajli, a także pożywnych przekąsek oferowanych przez jedną z największych w kraju sieci juice barów – mówi Hanna Petters, dyrektor Agory Bytom.

Na Zdrowie FRESH to kolejny nowy najemca, o którego poszerzyła się oferta gastronomiczna w Agorze Bytom. W połowie sierpnia dołączył do niej Baarlinek Doner Kebab oferujący turecką kuchnię ze świeżymi warzywami oraz dwoma rodzajami mięsa: wołowym i drobiowym.

Agora Bytom to największa galeria handlowa w Bytomiu

Na prawie 57 tys. mkw. mieści się tu 120 sklepów oraz punktów usługowych, klub fitness, centrum rozrywki, kino i sala widowiskowa. Właścicielem obiektu jest norweska spółka Borgestad ASA, a zarządzaniem galerią zajmuje się spółka Idea Property & Asset Management.