ABSOLUT PEARS zdobywcą statuetki „Złoty paragon – nagroda kupców polskich”

0
83
ABSOLUT PEARS

2 czerwca 2016 roku w teatrze Kamienica odbyła się Gala, podczas której zostały ogłoszone wyniki VI edycji konkursu „Złoty Paragon – nagroda kupców polskich”. Doceniona i wyróżniona przez właścicieli i kierowników sklepów spożywczo-przemysłowych z całej Polski oraz czytelników miesięcznika Hurt&Detal, na liście tegorocznych laureatów znalazła się również wódka ABSOLUT PEARS.

Po raz pierwszy przeprowadzony w 2011 roku „Złoty paragon – Nagroda kupców polskich” od sześciu lat wyłania produkty, które w sposób szczególny wpływają na rozwój handlu detalicznego Polsce i przynoszą kupcom największe dochody. Jedno z najważniejszych cyklicznych wydarzeń branży FMCG, konkurs zorganizowany przez prestiżowe wydawnictwo, jest wiarygodnym źródłem informacji o sytuacji rynkowej, a zdobycie statuetki świadczy o najwyższej jakości produktu.

Wygrana w tak istotnym dla branży konkursie niewątpliwie jest dla nas powodem do dumy. Oznacza to, że wszystkie nasze działania przekładają się na znakomitą jakość produktu oraz jego wyjątkowy smak, które doceniają nasi konsumenci, a co za tym idzie również nasi partnerzy handlowi, – powiedziała senior brand manager marki Dorota Durakiewicz.

ABSOLUT to kultowa szwedzka wódka produkowana wyłącznie z naturalnych składników.

Każda jej kropla pochodzi z jednego gatunku pszenicy, jednego źródła wody oraz produkowana jest tylko w jednym miejscu – szwedzkim miasteczku Åhus. Absolut Pears to jeden z najpopularniejszych wariantów smakowych wódki ABSOLUT. Stworzony blisko 10 lat temu Absolut Pears charakteryzuje się orzeźwiającym smakiem gruszki, bez dodatku cukru. Jego smak jest pełny, soczysty, z wyraźną nutą słodyczy.