Koty wskoczyły na sklepowe półki

0
64
Nowe Coty w sklepie

Misją marki Cote od Vinex Slaviantsi jest ukazanie, że nie potrzeba eksperckiej znajomości szczepów winogron, aby dobrać idealne wino, które trafi w gusta nasze lub naszych znajomych.

Winem powinien móc się cieszyć każdy z nas, jednak lata tradycji i mnogość wyboru, która towarzyszy historii winiarstwa bardzo często odstrasza i utrudnia podjęcie decyzji. Stojąc przed wyborem często uważamy, że dobór odpowiedniego wina wymaga specjalistycznej wiedzy, a żeby docenić ich smak potrzeba wyjątkowo wrażliwego i wprawionego podniebienia. Rzeczywistość nie jest jednak tak przerażająca jak ją malują i wystarczy odrobina informacji, aby podjąć właściwą decyzję.

Eksploruj smaki z kocimi charakterami

Koci przewodnicy wykreowani przez markę Cote nie wskoczyli na półki sklepowe po to aby psocić, tylko po to, aby pomagać ludziom w eksploracji świata win. Dzięki nim, nie musisz kierować się szczegółowymi i specjalistycznymi informacjami o winie – poznając kocie charaktery, poznajesz naturę i zastosowanie wina. Prosto, szybko i skutecznie.

Każdy kot Cote został „stworzony” z unikalnym charakterem, który ma za zadanie oddać smak i rodzaj wina, które reprezentuje. Choć każdy z opisów jest wyjątkowo zabawny, to w bardzo trafny sposób oddaje naturę reprezentowanego przez siebie trunku. Dzięki tej kociej analogii każdy będzie miau okazję kupić wino, które na pewno spełni oczekiwania i idealnie wkomponuje się w zaplanowaną przez nas okazję.

Rodzina win z pazurem

Szukasz towarzysza, który umili delektowanie się ciszą? Czerwone wino półwytrawne – klasyczny rudzielec – jest wyborem dla Ciebie. Świetnie czuje się w cieple i przy jedzeniu. Chętnie ułoży się obok ciebie wygodnie, dotrzymując towarzystwa i rozkosznie mrucząc uprzyjemniając chwile odprężenia.

Potrzebujesz imprezowego ducha, który rozkręci imprezę? Białe półsłodkie wino – niebieskooki słodziak – urozmaici każde spotkanie ze znajomymi. Pozwól mu wskoczyć na stół, a ten zrewanżuje się serwując niezapomniane i pełne zabawy psotne chwile. Pamiętaj, aby zapewnić mu odrobinę chłodu, pokaże wtedy na co go stać.

Chcesz zaimponować dziewczynie i spędzić z nią przyjemne chwile? Cote Sweet Papaya – trendsetter, wprawnie pokieruje rozmową i przełamie lody. Wyznacza styl i klasę pokazując swój wyraźny charakter, którego nie da się pomylić z niczym innym. Uważaj, bo zanim się obejrzysz już dawno zdąży zniknąć.

Nie czekaj i wyrusz do sklepu, żeby poznać pozostałe charaktery kocich przewodników. Następnym razem, kiedy staniesz przed ścianą uginającą się od różnego rodzaju trunków, dzięki nowej komunikacji Cote w prosty i przyjemny sposób dowiesz się najważniejszych informacji na temat każdego rodzaju wina Cote. Każdy „kot” stworzony został w jednym celu – by ułatwić wybór odpowiedniego rodzaju
i pokazać, że nie jest to wcale takie trudne jak mogłoby się wydawać.