Nowa restauracja w Europie Centralnej. Zaserwuje kuchnię orientalną

0
89
Kuchnia orientalna

W nowej restauracji w Europie Centralnej, na gości czekać będą specjały kuchni wietnamskiej, chińskiej i tajskiej. Te przygotowywane będą przez wykwalifikowanych, azjatyckich kucharzy. – W menu znajdą się między innymi popularne Dragon Boxy, dania w panierce, potrawy smażone na patelni wok czy owoce morza. – mówi Małgorzata Gruszczyńska z Silver Dragon.

Lokal o powierzchni 120 mkw. znajdzie się na poziomie +1 w sąsiedztwie restauracji Olimp. Jego otwarcie planowane jest jeszcze przed wakacjami. Dzięki temu wzbogaci przestronną i komfortową strefę restauracyjną gliwickiego obiektu, którą tworzą również takie marki jak: McDonald’s/McDrive, Olimp, Ryokan Sushi czy Yasir Kebab. Ponadto, klienci tego centrum handlowego mogą korzystać z oferty – Grycan, loYogurteria czy Mount Blanc.

– Bardzo cieszymy się, że Silver Dragon do nas dołączy. Będzie to ciekawa propozycja dla naszych klientów, którzy lubią orientalne smaki. – mówi Katarzyna Lenartowicz, dyrektor Centrum Handlowego Europa Centralna. – Nowy rok to dla nas czas dynamicznego poszerzania grona najemców. Po nowych markach odzieżowych, jak m.in. Vistula oraz Wólczanka, teraz poszerzamy ofertę restauracyjną. Mogę jednak zdradzić, że to nie koniec i niebawem czekają nas kolejne otwarcia. – dodaje. 

Europa Centralna w Gliwicach to unikatowe połączenie parku handlowego i galerii

Cały obiekt to 74 tys. metrów kwadratowych powierzchni handlowej oraz 2 300 miejsc parkingowych. Z obiektu chętnie korzystają mieszkańcy Aglomeracji Śląskiej, Opolszczyzny oraz turyści odwiedzający obiekt z racji bliskości autostrad A1 i A4. W ciągu 30 minut centrum osiągalne jest przez 1,85 mln mieszkańców, a w ciągu 1 godziny przez 5 mln mieszkańców.

Obiektem zarządza firma Apsys – wystawca jesiennej edycji Shopping Center Forum 2018 CEE Exhibition&Conference.