Świąteczna odsłona wina Lutzville

0
59
Wino w święta

Wino od lat jest najbardziej uniwersalnym pomysłem na prezent, a Święta wydają się być idealnym czasem na degustację.  Wybór na rynku win jest ogromny, warto jednak zadbać o to, aby prezent którym obdarujemy najbliższych lub partnerów biznesowych był tak samo wyjątkowy, jak okazja będąca powodem jego wręczenia. Dlatego też, już od listopada na rynku dostępna jest specjalna, limitowana odsłona popularnego wytrawnego, czerwonego wina Lutzville Pinotage oraz białego Lutzville Sauvignion Blanc z eleganckim korkiem w kształcie kryształu do zatykania butelki. Ponadto, do sklepów trafiły również świąteczne butelki w eleganckim kartoniku.

Marka Lutzville pochodzi z jednego z ciekawszych regionów winnych w RPA –  Doliny Lutzville. Chłodny klimat wraz ze zróżnicowanymi warunkami geologicznymi daje podstawę do stworzenia czystych, eleganckich win o błyskotliwych, owocowych aromatach. Wina z winnic Lutzville stanowią idealne odzwierciedlenie specyfiki RPA, kraju pięknych krajobrazów, koloru i słońca. Ze względu na swój unikatowy charakter, wina z RPA szturmem podbijają europejskie rynki i są doceniane przez koneserów tego trunku.

Użyteczność i elegancki design

Marka Lutzville wychodzi naprzeciw wszystkim tym, którzy poszukują prezentów wyjątkowych, a jednocześnie eleganckich i praktycznych. Taką właśnie rolę spełnia korek w kształcie kryształu, dołączony do świątecznej butelki. Jest gustownym dodatkiem, który pomaga zachować świeżość wina na dłużej, ograniczając ilość tlenu, która ma kontakt z jego powierzchnią w butelce. Izolując wino od tlenu, przedłuża jego smak i aromat. Dodatkowo, korek może służyć obdarowanej osobie znacznie dłużej niż tylko podczas degustacji sprezentowanej butelki.

Świąteczny prezent

Stylowy gadżet w zestawie z winem, ma szansę skutecznie przyciągnąć konsumentów, stojących przed sklepową półką podczas przedświątecznych zakupów. W okresie świątecznym wiele osób zwróci też uwagę na wina w eleganckich opakowaniach. Warto zadbać o to, aby prezent, którym zamierzamy kogoś obdarować był przemyślany i oryginalny. Jeśli jest to butelka wina, dobrze, aby miała wyjątkowy, świąteczny charakter. Lutzville Pinotage pochodzący z krainy diamentów i przygód, znakomicie skomponuje się ze świątecznymi życzeniami. Ten Pinotage to błyskotliwe aromaty maliny, jeżyny, śliwki oraz delikatność przypraw korzennych, które sprawiają, iż to wyśmienicie zbudowane wino stanowi pokusę, której nie można się oprzeć. Doskonale zbalansowane i pełne, wspaniale komponuje się z daniami na bazie czerwonych mięs, makaronów oraz serów. Natomiast Lutzville Sauvignion Blanc to orzeźwiające i promieniście świeże wino powstałe na bazie szczepu Sauvignon Blanc przepełnione aromatami marakui, guawy i limonki. Posiada zielono-limonkowy kolor. Idealne smakuje z owocami morza, rybami czy sałatami.

Dla wszystkich tych, którzy preferują wina słodkie, dostępne są one w eleganckich kartonowych opakowaniach: słodkie, czerwone Lutzville Pinotage oraz słodkie, białe Lutzville Muscat d’Alexandrie / Chenin Blanc.

Wszystkie wina w świątecznym wydaniu można znaleźć w popularnych sieciach handlowych: Auchan, Carrefour, Ibes, Intermarche, Leclerc, Makro i Selgros. Cena na półce to 23-28 zł/butelka w zależności od gatunku wina i sprzedawcy. Zamówienia hurtowe można składać bezpośrednio o dystrybutora, firmy TiM www.tim-wina.com.pl